Apie mus

Mūsų tikslas – taupyti Jūsų laiką, nervus ir pinigus.

Turėdami patirties šioje srityje, nusprendėme pasidalinti ja ir su visais norinčiais. Nes tiesiog pabodo matyti auto turguose ir skelbimuose “perekupų” apgaudinėjamus žmones. Mums teko ir patiems pardavinėti automobilius, tad puikiai žinome kaip ten viskas “gražu” iš kitos pusės. Žinoma negaišinsime Jūsų laiko linksmomis istorijos tik faktas – Lietuvoje 8 iš 10 parduodamų automobilių yra su rimtais defektais.

Mes norime padėti Jums sumažinti sprendimo riziką iki minimumo. Tiek perkant tiek parduodant tiek atliekant ekplotacinius ar remonto darbus. Mes galime padėti su visais automobilio remonto darbais, ar tai būtų važiuoklės ar variklio, ar ekplotacinis aptarnavimas. Net jei nutiko bėda ir automobilis nukentėjo eimo įvykyje.

Mūsų darbo filosofija – rupintis jūsų automobiliu lyg savo.

Mes labai vertiname pasitikėjimą ir malonų bendravimą, tada galima pasiekti geriausią įmanomą rezultatą pačiu efektyviausiu keliu.

Nepamirškite, kad su mumis galite susisiekti iškilus bekokiam klausimui apie automobilius. Mes patarsime ir pakonsultuosime kaip kiekvienoje situacijo elgtis konstruktyviausiai.

autopatarimas@gmail.com

 

Jei Jūs turite klausimų, mes  visada pasiruošę į juos atsakyti 🙂